НТСАД ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Наукове товариство студентів, аспірантів і докторантів
Харківського національного економічного університету
імені Семена Кузнеця

Вхід у системуЗабули пароль?Яндекс.Метрика

26 березня пройшов ІІ студентський Турнір економістів у ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Науковим товариством студентів, аспірантів і докторантів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця був проведений ІІ студентський Турнір економістів.

Членами журі стали провідні викладачі університету та гості: Внукова Н.М., д.е.н., професор, завідувач кафедри управління фінансовими послугами, Заслужений економіст України, Маркова Н.С., к.е.н., доцент кафедри управління персоналом та економіки праці, Котлик А.В., к.е.н, доцент кафедри менеджменту та бізнесу, Камчатний М.Б., директор «Інституту свободи та конкуренції», Шаповал Є.В., координатор ГР «Ліберальна ініціатива».

З відкриттям Турніру учасників привітав к.е.н, заступник ректора з науково-педагогічної роботи, професор Зима О.Г та голова журі, д.е.н., професор Внукова Н.М.

Турнір проходив у 2 етапи: традиційний турнірний бій та вирішення оригінального кейсу. Команди та члени журі були задоволені конкурентною боротьбою та атмосферою змагань.

ІІІ місце посіла команда фінансового факультету у складі Ільченко Євгеній, Капран Владислав, Бобрицька Марія та Кухарев Василій.

ІІ місце посіла команда факультету менеджменту та маркетингу у складі Камінський Богдан, Булавіна Кристина, Перчик Артем та Єсауленко Роман.

І місце посіла збірна команда факультетів «Менеджмент і маркетинг» ТА «Економіка і право» у складі Бурма Владислав, Губар Дар’я, Мартиновченко Дмитро та Ваніна Ольга.

Кращим доповідачем був визнаний Мартиновченко Дмитро. Кращим опонентом – Губар Дар’я. Кращим рецензентом – Бобрицька Марія.

Вітаємо переможців!